Arçelik Perakende Akademi

Arçelik Perakende Akademi modern perakendecilik yaklaşım ve uygulamalarının daha etkin bir şekilde aktarıldığı, şirket paydaşlarının sürekli iletişim içinde olabileceği bir öğrenim ve paylaşım merkezidir. Arçelik’in; sahada, sınıfta ve mobil ortamlarda perakende çalışanları için kurguladığı, performans gelişiminde sürekliliğin sağlanmasına katkıda bulunacak platformudur.
 

Akademimizin içerikleri yetkili satıcılarımız, mağaza yöneticilerimiz, mağaza satış temsilcilerimiz, perakende geliştirme uzmanlarımız, promotörlerimiz ve gezici ürün tanıtım ekiplerimizin ihtiyaçları analiz edilerek özenle tasarlanmıştır; bu içerikler ve uygulamaların modern perakendecilik anlayışının yerleşmesine, müşteri memnuniyetinin artmasına hizmet etmesi amaçlanmıştır.
 

Perakende Akademi'nin içeriklerine, zaman ve mekandan bağımsız olarak her ihtiyaç duyulduğunda arcelikperakendeakademisi.com aracılığı ile ulaşılabilir.
 

Arçelik Perakende Akademi’nin, kariyerinin hangi noktasında olursa olsun herkese net bir mesajı var: Öğrenmenin sınırı yok, yeter ki öğrenmeyi bir hayat biçimi haline getir!